Звоните сейчас +38 (097) 976-96-30, +38 (0432) 52-34-34
Facebook VK
Статьи
Super User

Super User

Він вразив її неймовірно відкритою щирою посмішкою, а вона його - променистим чистим поглядом. Ані кіношних блискавок, ані удару струмом зсередини у них не було, як не було і цукерково-букетного періоду. Випадково зустрівшись під час гри у боулінг, Аліна і Віктор зрозуміли – це партія на все життя.

Жити на одній хвилі, ловити щастя у кожній миті, радіти простим речам – ось, від чого залежить гармонія стосунків. Так стверджує подружжя Джога. Тільки-но видається вільний день, вони одразу щось вигадують. Обожнюють мандрувати, шукати пригоди, випробовувати нові види відпочинку.

Щойно почали зустрічатися і жити разом, вирушили на Дністер, аби відчути силу течії і силу тяжіння одне до одного. Вважають бо, що чоловік і дружина мусять бути вірними друзями, а значить потрібно навчитися довіряти своїй половинці на всі 100% навіть в екстримальних умовах. Ту поїздку і досі пам’ятають до дрібниць. На привалі у Воробіївці з-поміж всіх учасників сплаву саме їх було обрано містером та міс. Немов би доля сама натякала на майбутнє.

А потім була передноворічна ніч. Аліна поспішала сервірувати стіл, Віктор кликав швидше відкоркувати шампанське. Не дочекавшись заклопотаної половинки сам приніс його на кухню.

Він довго готував промову, але слова в одну мить загубилися. Без театралізованого вступу і антуражу - юнак просто дістав каблучку і освідчився. І плакали в ту мить обоє… Бо слова були простими і від душі, а такі завжди захоплюють. Новий рік у колі друзів вони зустріли вже, як заручена пара.

Весілля зіграли 19 червня 2016-го. Казкову атмосферу у «Казці», впевнені молодята, забезпечив саме зважений погляд на свято. Душевно і романтично, ніжно і вишукано, та головне нічого зайвого.

Кольором свята наречені обрали персиково-пудровий. У сторенні шоу-програми цілком поклалися на рекомендації агентства. Особливу увагу приділили наповненню сценарію, відтак зупинилися на ліричній та драйвовій водночас скрипці та віртуозних гімнастках.

«Важливо, щоб всього було в міру, - ділиться досвідом Аліна, - у гостей повинен залишатися час на спілкування і спонтанні почуття. У багатьох виникає бажання просто підійти поговорити з молодятами чи між собою. Головне, щоб шоу-програма цьому не заважала! З цієї точки зору у нас було досконале весілля».

Неймовірним сюрпризом для нареченої став фейерверк, замовлений потай від неї коханим. А для гостей – перший танець молодят. Попри те, що вони кілька тижнів відвідували хореографа, зуміли таки зберегти живі емоції. Ані напруги завчених па, ані скутості  не відчувалося. Це було настільки природно і щиро, що запам’яталося кожному запрошеному.

Скільки часу потрібно на підготовку казкового свята? Аліна Джога твердить – їй вистачило трьох тижнів, але за умови, що зусібіч допомагатимуть професіонали.

 

 

   

 

 

  

Про що мріють короновані красуні?

Суббота, 05 ноября 2016 00:00

Про що мріють короновані красуні?

У березні 2016 року майбутній стоматолог Дарія Поліщук здобула перемогу у конкурсі "Міс Вінниця". Це була друга для неі спроба стати титулованою красунею. Чи змінила корона життя і погляди? Ким бачить себе 19-річна міс? Чим наповнені іі будні через півроку після тріумфу на сцені?

2014 і 2016.

- Я вже мала досвід участі у "Міс Вінниця". 2014-го стала "Міс креатив". Але бажання виходити на велику сцену не зникло, навпаки з'явилася жага до нових спроб. Цікаво, що конкурс 2016-го сприймався зовсім інакше. Ніби то зала та сама, організатори - теж, умови змагання - не змінні. Але все було, наче вперше. Якщо ж порівнювати з "Міс Україна", то скажу, що масштаб більший, але вимоги і хвилювання - такі самі. Крім того, для мене було неочікуваним сюрпризом, що за лаштунками конкурсу краси існує дружба і взаємопідтримка. Змагання змаганнями, але дівчата залишаються людяними та співчутливими. У Вінниці за це варто подякувати оргкомітету. Це команда людей, які створюють атмосферу родинного кола.

Хобі і професія.

- Професійною моделлю я себе не бачу. Це моє хоббі, але працювати планую в медичній галузі. Чому стоматологія? Бо цікаво. Знаю, що зможу проявити себе як фахівець високого рівня. Хочу дарувати людям здорові білосніжні усмішки. Поки що я лиш на 2-му курсі, але вже у захваті від обраного шляху. Ще один напрям, яким планую займатись - громадська діяльність. Ось, власне, для цього я пішла на кастинг "Міс Вінниця". Неймовірно вдячна цьому конкурсу за все, що він мені дав. Передовсім – впевненість у власних силах і набагато ширші обрії для майбутньої громадської роботи. Зрозумійте, коли ти берешся організовувати щось просто, як вінничанка Дарія Поліщук, то маєш одні результати. Інша річ, коли благодійний захід або суспільно корисний проект очолює переможниця іменитого конкурсу. До такої людини більше дослухаються, відтак і масштаби ініціативи будуть більшими. Моя мрія – стати меценатом, підтримувати дітей і молодь, змінювати нашу країну до кращого. І це без жодного пафосу! Я – молода, я вже маю досвід участі у корисних громадських проектах і можу цим поділитися.

 Час і захоплення

-  Мій вільний час залежить виключно від настрою. Маю хвилинку, можу сісти за вишивання або взяти до рук пензель і фарби. Коли бажаю більше драйву, танцюю чи займаюсь спортом. При цьому, зупинятись на чомусь одному – це не про мене. Мені до душі і ролики, і велосипед, і скейтборд. Зараз пробую опанувати сноуборд. Звісно, не все ще виходить, але дуже подобається. Я вдячна своїй родині, своїм батькам за те, що підтримують мої починання, мої прагнення, за те, що вірять в мене. Думаю, коли є бажання, то будь-яку справа під силу.

 

Досьє конкурсу «Міс Вінниця»

Конкурс «Міс Вінниця» у знайомому вінничанам форматі існує з 1998 року. Його незмінним натхненником і директором є Євген Майданик. За роки існування конкурсу у нього сформувалося постійне коло надійних партнерів та спонсорів, завдяки яким учасниці мають можливість удосконалити фігуру з професійними фітнес-тренерами, покращити стан шкірі, довести до ідеалу власну посмішку. З ними займаються хореографи, візажисти, стилісти і багато інших професіоналів у галузі краси. Так, щороку для переможниці     «Міс Вінниця» ювелірний центр DIADEMA за особливим дизайном створює ексклюзивну діадему зі срібла, яка залишається їй на згадку про тріумф. У призовому фонді фіналу – туристичні поїздки, дорогоцінні прикраси, дизайнерські вбрання та багато іншого. Однак, найголовніше – шанс представляти рідне місто у конкурсі краси на всеукраїнському рівні.

Тетяна Довгань

 

Іван і Аліна: інший погляд на звичні речі

Освічення, на яке спочатку зважуються не Він, а Вона… Пропозиція на хокейному полі, замість вечері при свічках…  Перший танець молодих, яким закривають, а не відкривають весілля … Гадаєте у сценарії романтичних стосунків, наче в турецькій мелодрамі, все передбачуване? Подружжя Яковенків з легкістю це спростує, бо у них інший погляд на звичні для багатьох речі.

Вони зустрілися ще 2010-го. За великим рахунком, нічого особливого тоді й не сталося. День народження, спільні друзі, абсолютно типове спілкування… Ваня одразу відчув у грудях невагомість, Аліна ж побачила в новому знайомому просто друга.

Минуло кілька років обережних і в цілому марних залицянь, аж поки і її серця торкнулося щось, більше за дружбу. Та попереду чекала тривала розлука – Аліна мала їхати до Варшави на навчання. «Зізнатися зараз, або, можливо, втратити шанс назавжди!» – Подумала вона і нарешті зважилася на серйозний крок. Сміливості відкрити власні почуття бракує більшості жінок, та й не прийнято такі розмови починати першою. Івана збентежила дівоча відвертість і відповідь застигла у повітрі. Аліна поїхала до Польщі з невідомістю у душі.

Втім, людей парує небо і ті, кому судилося бути разом, подолають навіть тисячі кілометрів. Він віднайшов її у соцмережах і кілька років разом з нею жив на дві  країни, щоб врешті решт разом прийняти рішення повернутися в Україну.

Той передостанній день літа Аліна пам’ятатиме усе життя. Команда «Олімпія-Колос-Секвоя» вийшла на хокейне поле в повній бойовій готовності. Здавалося земля горіла під ключками хлопців. Вони виснажили суперників і вирвали свою перемогу. Дівчина стерла долоні від оплесків, поряд з нею вболівали батьки і друзі Івана. Ось уже оголосили про церемонію нагородження, та раптом гравці один за одним, вервечкою збіглися до Аліни і кожен мав при собі троянди. Дівчина озирнулася: вздовж поля, просто від її ніг розстелилася доріжка з пелюсток. На протилежному кінці стояв усміхнений і схвильований Ваня з обручкою.

У них не було жодного сумніву щодо сценарію весілля. Одружуватися з радістю і легкістю в серці, без хаотичних клопотів і зайвої метушні! Відтак, і в списку гостей жодної людини «для галочки», тільки найрідніші батьки і хрещені та вірні друзі.

Ані напруженої галопової фотосесії на виїзді, ані поспіху на викуп молодої, ані тривіальних помпезних ритуалів.  Наречені присвятили себе підготовці до найважливішої події – обітниці перед вівтарем.  Він – православний, вона – католичка, але рішення повінчатися обоє прийняли серцем, без вагань. До костелу їхали нарізно. Як і годиться, наречений не бачив свою половинку аж до того моменту, поки її рука не лягла в його долоню.

Своє весілля Аліна та Іван називають ідеальним за душевністю та емоціями. Було саме так, як вони того хотіли, нехай навіть не звично для інших. Фотосесія просто на річковому пірсі. Серед гостей – молодь. Перший танець молодих – у самому фіналі свята. Чому так? А чому б і ні? Адже на десерт завжди залишають найсолодше …

P.S. Нині подружжя Яковенків вже чекає на маленьке янголятко.  Команда weddingagency«Свадьба года» дякує їм за довіру та можливість поділися власною творчістю, працюючи над організацією свята. Ми пишаємося парами, які не бояться відходити від стереотипів і втілюють свої найсміливіші ідеї.

Порада від молодят: «Якщо ви плануєте стати парою перед Богом, не нехтуйте порадами священиків, не будьте легковажними! Вінчання – це таїнство, а не примха чи модна тенденція. До того, як обмінятися обітницями перед вівтарем, ми особисто відвідали 19 зустрічей з ксьондзом. Говорили з ним, як з психологом, ділилися міркуваннями про подружнє життя, сімейні права і обов’язки. Здається, саме завдяки цьому ми стали ще ближчими. Ми навчилися дискутувати, не переходячи межі допустимого, чути одне одного, приймати спокійно іншу точку зору. Хоча належимо до різних конфесій, тепер навіть молимося разом. В житті мого чоловіка такого раніше не було. Мені здається, ми обоє змінилися в кращий бік».   

Страница 1 из 15

Популярные

Свяжитесь с нами

Мы всегда открыты для сотрудничества!
Мы рады вас видеть:
г. Винница, ул. Келецька, 51, офіс 403
Напишите нам
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Позвоните
+38 (0432) 52-34-34
+38 (097) 976-96-30

Наши возможности

Узнайте больше о услугам которые мы предлагаем

Wedding agency Свадьба года

Рассылка

Оставайтесь в курсе последних новостей из мира свадеб. Подпишитесь на нашу рассылку.