Звоните сейчас +38 (097) 976-96-30, +38 (0432) 52-34-34
Facebook VK

Ірина Копаниця: краса, як професія

Среда, 06 декабря 2017 00:00

Конкурс «Міс Україна» - ще один спосіб представити себе у світу, заявити про нашу державу, як про країну вродливих, розумних, мирних людей. Для сотень юних дівчат це також квиток в успішне майбутнє. А для команди конкурсу – щоденна кропітка робота. Про будні й особисте – в інтерв’ю з виконавчим директором конкурсу Іриною Копаницею.

 - Шлях до посади «виконавчого директора конкурсу» - яким він був?

 - Кожен день мого життя є невід'ємною частиною пазлу, что сформував мій світогляд та досвід. Я вдячна долі за дивовижних людей, які зустрічались і зустрічаються мені у житті. Певний час ми жили у Москві, мама працювала в Останкіно, а я подорожувала різними поверхами та студіями: від зйомок мультфільмів до студійних шоу-програми. Потім були лаштунки концертів Філіпа Кіркорова та Алли Пугачової. Я з дитинства знімалася у рекламах і телевізійних проектах. Спасибі мамі за цікаве дитинство і за те, що наполягала на вивченні англійської ще з дитсадка, за сто тисяч різних гуртків і курсів: дизайн м'якої іграшки, баскетбол, сольфеджіо, українські народні танці, спортивний балет Алли Духової «Todes». Що сказати – моя юність була насиченою. Ми часто переїжджали, тому я змінила 6 чи 7 навчальних закладів. Ще у школі почала працювати промоутером, роздавала листівки біля метро – ніяк не могла всидіти на місці. Вже тоді почала подорожувати за модельними контрактами. У 8 класі з подругами захопилася створенням музичної групи. Освіту я отримала базову економічну, але навчалася з академвідпустками, бо мала модельні контракти. Паралельно працювала у сфері маркетингу, організації івентів, планування національних промоакцій, запуск і просування брендів. Деякі такі заходи охоплювали до 90 міст України. Далі - модельна кар'єра і контракти у Сингапурі, де закінчила бізнес-школу із напрямку «Менеджмент брендів класу люкс». Був також Мілан, Токіо… Пізніше - телебачення. Працювала ведучою та сопродюсером. За довіру і досвід окрема подяка Євгену Просвєтову. Потім у моєму житті зявився новий проект – зйомка Тижнів Моди у Парижі. Ще був період, пов'язаний із Монако і роботою у найвідомішій світовій PR-компанії у Лондоні. Нашими клієнтами тоді були 9 президентів з їхніми політичними кампаніями. Однак, щоразу, де б я не жила, мене тягнуло назад. Ніколи не вважала себе настільки затятим патріотом, але мабуть є в нас щось в генах, в крові. Мабуть, це наш слов'янський менталітет. Мені комфортно в Україні, для мене важливі люди, які оточують. Вони - свої, рідні. Тут я вдома. Отже, коли я повернулася з Лондону, мене представила Вікторія Якушева новій команді національного комітету. ми почали співпрацювати і спрацювалися. Я вдячна акціонерам та новій команді, які дають змогу реалізувати всі сміливі ідеї та інноваційні проекти, підтримуючи і допомагаючи.

 

- Чи спостерігаєте від конкурсу до конкурсу за змінами «трендів» краси? Сучасне покоління українок, яке цілі ставить перед собою, чого прагне від життя?

- Тренди не змінюються. Це не модельний бізнес, де іноді в тренді дівчата «з формами», а потім андрогінні типажі дівчини-підлітка. У конкурсах цінується жіноча здорова краса, гарна фігура. красиві риси обличчя, здорове волосся, гарна шкіра, підтягнуте тіло, жіночні форми. Хіба що з року в рік вимог більше до дівчат, як до особистостей. Ритм життя невпинно швидшає, все змінюється, до цього треба пристосовуватись, встигати, розвиватись. Характер має бути все сильнішим: цілеспрямованість, працьовитість, відповідальність – це якості, які ми хочемо бачити в учасницях. Вони мають бути в житті на крок попереду всіх, задавати тренди, мати правильні цінності, надихати людей навкруги, вести за собою...бути справжнім прикладом.

- В одному з попередніх інтерв’ю Ви розповідали про так звану «одомашненість» українських красунь? У чому це проявляється?

- Проявляється на генетичному рівні. Ми провели дослідження у лабораторії епігенетики Інституту геронтології – вивчали гени всіх 25 учасниць, найкрасивіших дівчат України, шукали витоки української вроди. За результатами досліду декілька рис об'єднували всіх дівчат: певна намішаність крові, відсутність хронічних захворювань, що говорить про зв'язок здоров'я і зовнішності й та сама сукупність генів, що відповідає, за «одомашненість». Йдеться про те, що українським жінкам більш властиво бути гарною господинею, хранителькою домашнього вогнища, аніж войовничою жорсткою амазонкою.

- Участь у конкурсі «Міс Україна», напевне, потребує від конкурсантки не малих фінансових витрат. Що робити, коли зовнішність і бажання є, але немає фінансової складової?

- Жодних витрат. Всім необхідним для участі ми забезпечуємо за рахунок комітету, партнерів чи спонсорів - то вже наша справа. Те саме стосується й участі у міжнародних фіналах. А в разі перемоги, якщо у дівчини нема достатньо одягу або взуття для урочистих заходів, зйомок, інтерв'ю - ми маємо достатньо партнерів та можливостей ці речі їй надати. Допомагати людям приємно, ще приємніше бачити, що людям це дійсно потрібно.

- Співпраця комітету та вінницького дизайнера Катерини Лукашик принесла позитивні плоди?

- За це знайомство я вдячна нашому модельному агенту і власниці модельної агенції PM Model Management Ірині Козаковій. Вона представила нас одна одній на вінницькому тижні моди. Як раз так збіглося, що в мене був час і можливість з'їздити спеціально на цей показ і познайомитись з дизайнером Катериною Лукашик, подивитись виробництво. Те, що одразу вразило - не просто любов до своєї справи, а просто фанатична віддача, з якою Катерина росте, розвивається експериментує. Вже тоді вона запатентувала нову технологію корсета. Це теж привернуло мою увагу, тож ми вирішили спробувати. Дуже вдало, бо і досі співпрацюємо. Більше того – я зрозуміла для себе: дизайнерам не можна вказувати чи показувати щось, що потрібно зробити або скопіювати, не можна нав'язувати своє бачення. Коли звертаєшся до спеціаліста - маєш довіритись. Коли відпускаєш і даєш можливість проявити фантазію у повній мірі - результат завжди вражає. Для творчих людей ця свобода як каталізатор натхнення. Вдячна долі за зустріч із таким талановитим і натхненним дизайнером. Впевнена, що усі зустрічі невипадкові і що попереду на нас очікую багато цікавих проектів!

- У вирі цілорічної зайнятості, як знаходите час для себе? Чому його присвячуєте?

- Я не розділяю життя на роботу і вільний час. Все, що я роблю – мені цікаво, я це сама планую і формую. Коли робиш те, що подобається – то не стомлюєшся, а навпаки отримуєш ще більше енергії і натхнення. Поїздки по роботі таким чином не сприймаєш, як відрядження, а радше, як мандрівки: незвичні місця, цікаві люди. Хіба що буває виснажуюсь від обсягу інформації, спілкування. Тоді вимикаю звук і просто сплю, читаю, дивлюсь фільми, серіали, подорожую

 - Оскільки наш журнал «весільної тематики», то логічним буде запитати про Ваше бачення ролі сучасної жінки. Як поєднати успішну кар’єру і сімейне життя? Чи можливий такий баланс?

- Думаю, можливий. Є багато таких прикладів. Головне, щоб поруч була правильна людина, з якою ви на одній хвилі. Хіба що коли народжуються діти - перші роки важливо приділяти максимум уваги саме їм, бо це найважливіший час формування особистості. Будь-які справи, кар'єра і плани трішки почекають.

Прочитано 402 раз
Поделитесь материалом
Оцените материал
(0 голосов)

Галерея изображений

Свяжитесь с нами

Мы всегда открыты для сотрудничества!
Мы рады вас видеть:
г. Винница, ул. Келецька, 51, офіс 403
Напишите нам
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Позвоните
+38 (0432) 52-34-34
+38 (097) 976-96-30

Наши возможности

Узнайте больше о услугам которые мы предлагаем

Wedding agency Свадьба года

Рассылка

Оставайтесь в курсе последних новостей из мира свадеб. Подпишитесь на нашу рассылку.